O nas

kcp_01.jpg

KAMILA WICA

Nazywam się Kamila Wica, jestem prawnikiem, mediatorem, pedagogiem, menedżerem. W centrum mojej pracy zawsze stawiam na człowieka, któremu poprzez wiedzę i doświadczenie mogę pomóc.

Moi klienci to osoby, które wspieram w osiągnięciu celu w sprawach urzędowych, rozwiązaniu problemu o charakterze prawnym. Jako mediator proponuję bezkonfliktowe rozwiązanie nieporozumienia w sprawach rodzinnych, cywilnych, gospodarczych. Zależy mi na propagowaniu wiedzy na temat ugodowego rozwiązywania sporów oraz edukacji prawnej dzieci i młodzieży.

Specjalizuję się w prawie rodzinnym, które za dobro najwyższe stawia rodzinę, w szczególności dziecko. Pomagam rodzicom/opiekunom konstruktywnie rozwiązać konflikt. Zapraszam do współpracy rodziców, którzy są gotowi na rozwój swoich umiejętności rodzicielskich a przede wszystkim lepszego porozumiewania się i budowania relacji dorosły-dziecko.

Jestem prawnikiem, dyplomowanym mediatorem, wpisanym na listę mediatorów stałych w Sądzie Okręgowym w Gdańsku, trenerem w Związku Biur Porad Obywatelskich - ogólnopolskim stowarzyszeniu organizacji pozarządowych, menadżerem. Posiadam doświadczenie dwudziestu siedem lat pracy, w tym jako menadżer na stanowisku kierowniczym w Sądzie Okręgowym w Gdańsku, w pionie orzeczniczym oraz szkoleniowiec urzędników sądowych. Obecnie związana wolontarystycznie jako doradca prawny w Stowarzyszeniu OVUM w Gdyni.

Prywatnie: jestem kobietą spełnioną, lubiącą swoją niezależność, idąca przez życie ze słowami Jana Pawła II ?Wymagajcie od siebie, choćby inni od was nie wymagali?.

Skontaktuj się z nami +48 517 346 275
NAPISZ DO NAS

W czym możemy Ci pomóc?

Napisz do nas opisując swoją sprawę - skontaktujemy się z Tobą przedstawiając możliwe warianty wsparcia Twoich działań.

Wpisz poprawnie imię i nazwisko
Wpisz poprawnie nr telefonu
Wpisz poprawnie adres email Adres email nie jest poprawny!
Wpisz treść zapytania

Referencje Klientów