Partnerzy

Partnerzy

Agata Kuskowska

Od ponad 12 lat pracuje zawodowo w branży ubezpieczeniowej, w której stale zdobywam doświadczenie i rozwijam nowe umiejętności. W 2006 roku ukończyłam Uniwersytet Ekonomiczny w Poznaniu na wydziale Bankowości i Finansów, Specjalizacja: Ubezpieczenia Gospodarcze. Jeszcze na studiach podjęłam pracę w międzynarodowym Towarzystwie Ubezpieczeń Euler Hermes S.A z siedzibą w Warszawie.

Ponadto postanowiłam zdobyć wiedzę również z zakresu prawa. W 2012 roku ukończyłam studia na Uniwersytecie Gdańskim na Wydziale Prawa i Administracji, na kierunku Prawo. W 2017 roku ukończyłam aplikację adwokacką w Okręgowej Radzie Adwokackiej w Gdańsku i w tym roku planuje przystąpić do egzaminu adwokackiego. Swoje doświadczenie zdobywałam w renomowanej Kancelarii Prawa Gospodarczego ?Myszor, Zieliński Kancelaria Prawa Gospodarczego Spółka Partnerska w Gdyni?. Współpracowałam również z Kancelarią "Euler Hermes, Okurowska ? Minkiewicz, Maliszewski ? Kancelaria Prawna Spółka Komandytowa".

W czasie mojej zawodowej pracy zdobywałam wiedzę nie tylko z zakresu finansów, ubezpieczeń i prawa, ale szkoliłam się profesjonalnie z negocjacji i wywierania wpływu.

Poza tym wszystkim co zawodowe, to z pełną odpowiedzialnością mogę przyznać się, że jestem miłośniczką biegania oraz tańca. Uwielbiam muzykę, bez której świat po prostu nie mógłby istnieć. Jeśli tylko mogę, szukam okazji do podróżowania, a wtedy ruszam w świat za rękę z moją cudowną córką.

Z Kaszubskim Centrum Prawnym współpracuje jako adwokat.

Daria Dampc-Dowbór
Robert Pawłowski
Cezary Śpiewak?Dowbor
Ewa Wiśniewska
Maria Skodowska
Martyna Kruszyńska